http://www.takavarna.cz

V pondělí 6. 6. 2016 doražte od 19.30 na premiérovou ukázku storrytellingu s názvem Příběhy přes bariéry. Osobní příběhy čtyř vypravěčů. Životní osudy těch, kteří mají kvůli tělesnému handicapu cestu značně ztíženou. Ne hrdinové. Ne slaboši. Ne chudinky. Ne superstar. Bojovníci.
Vypráví: Kristýna Mlejnková, Václav Uher, Jiří Hovorka, Michal Prager
Lektoři: Barbora Schneiderová, Matěj Záhořík


Ve středu 25. 5. zveme od 19:30 koncert spirituálů a gospelů v podání kapely T´N´T. Tentokrát se toto duo rozhodlo, že po přestávce dají prostor vašim hudebním přáním a budou hrát ty písně ze svého repertoáru, o které si sami řeknete.

V pondělí 23. 5. od 18:00 hodin zveme na setkání u příležitosti nedožitých 90. narozenin Svatopluka Hrnčíře a křest knížky Karavana bratranců, která vychází v nakladatelství Albatros. Čeká vás mimo jiné čtení ze vzpomínek autora a z jeho dosud nevydané knížky a vystoupení smíšeného pěveckého sboru GABRIEL.

Ve středu 18. 5. k nám od 19:30 zavítají staří známí rock and rolloví Andílci.

V úterý 17. 5. Vás od 18:00 přijďte na besedu o sexuální asistenci. Sexuální asistentka Diana Lovecká a terénní sociální pracovnice centra ROZKOŠ bez RIZIKA, z. s. Zuzana Zahradníková přijdou otevřeně promluvit o službě, která se v České republice nově rozbíhá.

Ve středu 11. 5. si můžete od 19:00 poslechnout přednášku Dana Přibáně o zatím poslední cestě žlutých Trabantů. Vyprávění z nejnáročnější cesty o setkání dvou světů, které křižuje jeho žlutý cirkus. Napříč pustou Austrálií, kde problémy střídá špatné počasí a špatné počasí problémy, a nic nejde podle plánu do nádherné tropické Jihovýchodní Asie, jiného světa, kde mělo být vše jednoduché a nebylo, a právě proto to stálo za to! Stovky fotek a příběhů, které člověk někdy ani nechtěl zažít, ale o to větší má radost, že to všechno přežil. Vstupenky kupujte zde a vězte, že celý výtěžek jde na podporu tréninkového programu v TA KAVÁRNĚ. Děkujeme.


Facebook

25. 5. od 19:30
spirituálny a gospely
TNT
Info viz. program

14. 6. BENEFICE NA HABROVCE

Otevírací doba

PO a ST 8 - 18 h.
ÚT a ČT a PÁ 8 - 14 h.

Mapa

mapa
Ta Kavárna, Na Topolce 2, Praha 4      OTEVÍRACÍ DOBA: PO a ST 8-20 hod (?). ÚT 8-18. a ČT a PÁ 8-14 hod.