http://www.takavarna.cz

V pondělí 20. 6. od 18:30 proběhne přednáška Jakuba Kouckého nazvaná Nebojte se cestovat s handicapem. Jakuba můžete znát jako spoluharcovníka Dana Přibáně na zatím poslední cestě žlutých trabantů, jako grafika ze sociální firmy Maturus o.p.s., nebo třeba představitele agentury Adrenalin bez bariér. Téma přednášky se bude točit kolem Kubovy poslední cesty, ovšem nálpň bude daná dost i tím kdo přijde a na co se bude ptát :)

V rámci filmového festivalu Země na talíři vás ve čtvrtek 16. 6. od 18:00 srdečně zveme na promítání filmů Země na prodej, Vražedná pole a Spálená země. Všechny filmy jsou na téma nelegálních záborů půdy a vykořisťování zemí globálního jihu. Než ale začne, máme pro vás malé překvapení. Vstupné je dobrovolné, občerstvení zajištěné. Tak neváhejte dorazit!

Ve středu 15. 6. k nám od 19:30 zavítají staří známí rock and rolloví Andílci.

V pondělí 6. 6. 2016 doražte od 19.30 na premiérovou ukázku story-tellingu s názvem Příběhy přes bariéry. Osobní příběhy čtyř vypravěčů. Životní osudy těch, kteří mají kvůli tělesnému handicapu cestu značně ztíženou. Ne hrdinové. Ne slaboši. Ne chudinky. Ne superstar. Bojovníci.
Vypráví: Kristýna Mlejnková, Václav Uher, Jiří Hovorka, Michal Prager
Lektoři: Barbora Schneiderová, Matěj Záhořík

Ve středu 25. 5. zveme od 19:30 koncert spirituálů a gospelů v podání kapely T´N´T. Tentokrát se toto duo rozhodlo, že po přestávce dají prostor vašim hudebním přáním a budou hrát ty písně ze svého repertoáru, o které si sami řeknete.

V pondělí 23. 5. od 18:00 hodin zveme na setkání u příležitosti nedožitých 90. narozenin Svatopluka Hrnčíře a křest knížky Karavana bratranců, která vychází v nakladatelství Albatros. Čeká vás mimo jiné čtení ze vzpomínek autora a z jeho dosud nevydané knížky a vystoupení smíšeného pěveckého sboru GABRIEL.

Ve středu 18. 5. k nám od 19:30 zavítají staří známí rock and rolloví Andílci.

V úterý 17. 5. Vás od 18:00 přijďte na besedu o sexuální asistenci. Sexuální asistentka Diana Lovecká a terénní sociální pracovnice centra ROZKOŠ bez RIZIKA, z. s. Zuzana Zahradníková přijdou otevřeně promluvit o službě, která se v České republice nově rozbíhá.

Ve středu 11. 5. si můžete od 19:00 poslechnout přednášku Dana Přibáně o zatím poslední cestě žlutých Trabantů. Vyprávění z nejnáročnější cesty o setkání dvou světů, které křižuje jeho žlutý cirkus. Napříč pustou Austrálií, kde problémy střídá špatné počasí a špatné počasí problémy, a nic nejde podle plánu do nádherné tropické Jihovýchodní Asie, jiného světa, kde mělo být vše jednoduché a nebylo, a právě proto to stálo za to! Stovky fotek a příběhů, které člověk někdy ani nechtěl zažít, ale o to větší má radost, že to všechno přežil. Vstupenky kupujte zde a vězte, že celý výtěžek jde na podporu tréninkového programu v TA KAVÁRNĚ. Děkujeme.


Facebook

28. 9. 2016
je kavárna
ZAVŘENÁ

Otevírací doba

PO a ST 8 - 18 h.
ÚT a ČT a PÁ 8 - 14 h.

Mapa

mapa
Ta Kavárna, Na Topolce 2, Praha 4      OTEVÍRACÍ DOBA: PO a ST 8-20 hod (?). ÚT 8-18. a ČT a PÁ 8-14 hod.